Webová analytika a optimalizace

Webová analytika a optimalizace
Analýza. Výkon.
Optimalizace.

Specializujeme se na datovou analýzu a chování návštěvníků na webu. Na základě shromážděných dat navrhujeme funkční opatření a zvyšujeme tak efektivitu webu.

Na co se zaměřujeme?

Webová
analytika

Web napojíme na aplikace monitorující návštěvnost a pozice ve vyhledávačích, abychom měli představu o tom, odkud a kdo na webové stránky chodí a odhalili tak slabá nebo neefektivní místa webu.

Více o webové analytice

Chování
uživatelů

Monitorujeme chování uživatelů na webu, zjišťujeme, kde v nákupním procesu opouštějí stránku a doporučujeme konkrétní zlepšující kroky vedoucí ke zvýšení efektivity webu i reklamních kampaní.

Více o chování uživatelů

Optimalizace
pro vyhledávače

Optimalizujeme (SEO) obsah webových stránek pro uživatele i vyhledávače tak, aby byly lépe dohledatelné a zároveň splnily svůj účel. Zaměřujeme se na on-page i off-page faktory a řešíme vše od správně postaveného webu až po linkbuilding.

Více o SEO

Výkonnostní
PPC kampaně

Nové návštěvníky, a zejména zákazníky, na web přivádíme také pomocí výkonnostních PPC kampaní a kampaní na sociálních sítích. Více informací se dozvíte na stránce věnované službě výkonnostní PPC reklamy.

Web
performance

Odstraňujeme technické nedostatky webů, které mohou snižovat jejich efektivitu. Spravujeme technické zázemí webů (aktualizujeme technologie a optimalizujeme back-end), čímž optimalizujeme jejich výkonnost, aby byly nejen rychlé a přívětivé pro vyhledávače, ale i funkční pro zákazníky.

Jak probíhá naše spolupráce?

1

PRAVIDELNÉ MĚŘENÍ

Web napojíme na aplikace monitorující návštěvnost, chování návštěvníků i pozice webu v organickém i placeném vyhledávání na Googlu i na Seznamu.

2

NÁVRH A OPTIMALIZACE

Data vyhodnocujeme v pravidelných intervalech a navrhujeme řešení pro optimalizaci webu a následné zvyšování efektivity řešení i relevance příchozích návštěvníků.

3

REALIZACE

Návrhy konzultujeme a následně aplikujeme do webu i PPC kampaní. Proces stále opakujeme, aby byl web vždy maximálně funkční.

Co vše obnáší
Datový marketing?

Spravujeme obsah webů, zvedáme jejich pozici ve vyhledávání a měříme a optimalizujeme jejich vykonnostní efektivitu.

Naší prací je měření návštěvnosti webu. Odkud pochází, jak se na webu návštěvníci chovají, kam a jak klikají a jestli se doscrollují tam, kam očekáváme. Podle toho následně navrhujeme a realizujeme nezbytné kroky optimalizace jak samotného webu, tak i PPC kampaní.

Marketingové PPC kampaně
Chování návštěvníků
Sledování pozic
Heat mapy
Návrh a realizace optimálního řešení
Click mapy
Měření návštěvnosti
Staráme se o efektivitu webů

Jaké jsou přínosy datového marketingu?

icon-1Zvýšení pozic vyhledávání

icon-2Snížení míry opuštění

icon-3Zlepšení efektivity

Chcete vědět víc?
Čtěte
náš blog

Pravidelně píšeme tematické články. Vpravo uvádíme relevantní výběr a na všechny články se můžete podívat na našem blogu.

JAK UDRŽET SVŮJ WEB FIT

JAK UDRŽET SVŮJ WEB FIT

#webdesign, #marketing, #ux/ui

Zobrazit více
Dovedete se postarat o svůj nový web?

Dovedete se postarat o svůj nový web?

#webdesign, #marketing, #strategy, #sociální sítě

Zobrazit více
Poptejte nás

Poptávka

Rádi probereme jak můžeme kreativně nebo technicky posunout vaší online prezentaci. Spojíme se s vámi co nejdříve od přijetí poptávky.

Kontaktujte nás


Adresa kanceláří

Beneficio Media, s.r.o.
Myslíkova 12
120 00 Praha 2

Získejte nezávaznou cenovou nabídku nebo konzultaci

+420 777 338 288