Kontaktujte nás
Zavřít

Kontaktujte nás

Reference

Podívejte se na naše reference a poznejte výsledky naší práce v praxi. Zjistěte, jak pracujeme, přemýšlíme a posouváme podnikání našich klientů kupředu.

FLEEOUT

Říká se, že cestování je tou nejlepší životní investicí. Pro našeho klienta jsme vyvinuli freewarovou platformu pro plánování výletů v každém městě celého světa. Zjistit, která místa turisté navštěvují nejradši, naplánovat konkrétní trasu a přečíst si informace o Vámi zvolených místech, která toužíte navštívit, nebylo nikdy jednodušší.

Prezentace

EYCA

EYCA neboli Evropská karta mládeže je mezinárodní identifikační průkaz pro všechny ve věku 5 - 30 let, není však známá jako karta ISIC. Díky počátečním průzkumům jsme zjistili, odkud naši návštěvníci na stránku přicházejí a kam dále směřují, a přetvořili jsme web eyca.cz na míru přesně těmto potřebám.

Prezentace

EL.KA UNDERWEAR

Výrobce velmi designového prádla bojoval 6 let s nedostatečnými prodeji na eshopu. Nelenili jsme, navrhli jsme novou strategii, celkový redesign a spustili jsme zbrusu nový eshop. Výsledky jsou: 750% nárust objednávek, rentabilita každého mark. kanálu, 20 000 fanoušků na facebooku a 12 000 na instagramu. Nyní značka zažívá doslova boom svého segmentu.

Prezentace

Instructor

Česká e-learningová jednička pro online zákonná školení (BOZP, PO, školení řidičů..) od společnosti Prevent. Nový responzivní web je více zaměřen na zákazníky, kterým přináší ty nejdůležitější informace v co nejpřehlednější podobě.

Prezentace

RINKAI

Pro počítačovou aplikaci zaměřenou na efektivní plánování dopravy jsme vytvořili responzivní a multijazyčný web, který zákazníkům poskytuje důležité informace v sympatické podobě.

Prezentace

Omega Optix

Tradiční český výrobce a dodavatel brýlových čoček Omega Optix se na nás obrátil s žádostí o re-design jeho webu. Celý koncept webové prezentace jsme výrazně zjednodušili a zpřehlednili. Navrhli jsme zcela novou poutavou grafiku, kterou si uživatelé jistě oblíbí. Posuďte sami!

Prezentace

Lázně Bechyně

Jedny z nejstarších lázní s jedním z nejmodernějších webů v České republice. K novému webdesignu a logu jsme přidali také marketing založený na pevném základu kvality poskytovaných služeb.

Prezentace

European Business School

European Business School nabízí kvalitní profesní i jiné vzdělání. Jejich nový web jsme vyvíjeli více než půl roku a výsledek opravdu stojí za to – vytvořili jsme kompletní školní informační systém se správou seminářů jednotlivých lektorů. Posuďte sami!

Prezentace

Rezidence Větrná

Tento responzivní informační web pro Domov seniorů v Jablonci nad Nisou umožňuje návštěvníkům získat veškeré informace, prohlédnou si objekt i volné pokoje a případně některý z nich poptat.

Prezentace

Delast design

Plně responzivní webová prezentace designového produktu vhodného jako interiérový doplněk do každé luxusní kanceláře. Projekt by se dal shrnout následovně: hezké fotografie, minimalistický design a funkční animace, zkrátka design dnešních dní.

Prezentace

VIVA distribution

Lehká a zároveň svěží responzivní webová prezentace pro distributora kvalitní kosmetiky určené do hotelů a relaxačních zařízení. Stránky jsou založeny na kvalitních fotografiích a výstižných textech.

Prezentace

ZUZANA PETEROVÁ

Spoustu barev, pozitivní energie a práce s lidmi. To jsou vlastnosti, které jsme společně s klientkou vkládali do osobních stránek uznávané spisovatelky a psychterapeutky Zuzany Peterové.

Prezentace

Udělejsitriko.cz

Web pro objednání triček s potiskem do jednoho dne díky nainstalovanému administračnímu systému, který umožňuje rychlé vyřízení všech objednávek. Jedná se o responzivní web s designem zaměřeným především na mladé.

Prezentace

PREVENT HOLDING, s.r.o.

Společnost PREVENT HOLDING, s.r.o. je lídrem v oblasti školení zaměstnanců a v péči o jejich bezpečnost a zdraví. Díky více než 3 000 největších zákazníků v ČR musely stránky splňovat jak korporátní tak moderní design. Výsledek si prohlédněte sami.

Prezentace

Elegants - E-shop s módou

Rodinná firma s dlouholetou tradicí zaměřující se na výrobu kvalitních kožených rukavic, mezi jejíž klienty patří mimo jiné i anglická královna. Jejich snahou je vždy kvalitní řemeslná práce, tou naší bylo udělat kvalitní a přehledný web.

Prezentace

BOOKNASSFELD

Kompletním redesignem si s námi prošel poskytovatel ubytování v rakouských Alpách. S konceptem přišlo nové logo, responzivní webové stránky i marketingová strategie. Teď cílíme na správnou cílovou skupinu, pronajímáme apartmány a zvyšujeme povědomí o značce. Společnost zastupujeme na celoevropském trhu.

Prezentace

DK ateliér

U nových stránek projekční kanceláře jsme kladli důraz na jednoduchost a přehlednost. Došlo také na změnu loga ze strany zadavatele tak, abychom stránky mohli ladit více do technického stylu a vystihnout tak myšlenku samotné kanceláře.

Prezentace

Petr Hornát

Osobitá responzivní webová prezentace pro realitního makléře zaměřného na prodej a pronájem luxusních bytových prostor. Stránky působí lehkým a čistým dojmem, výstižnými texty a minimalismem.

Prezentace

ARC HOUSE OFFICES

Exkluzivní kancelářské prostory v pražských Holešovicích si zaslouží exkluzivní web. Proto jsme pro ně vytvořili perfektní responzivní web s přehledným uspořádáním všech důležitých informacích.

Prezentace

PREVENT IS

Vše podstatné na jednom místě. Našemu dlouhodobému partnerovi jsme rozšířili web o nový informační systém, ve kterém se uživatelé snadno zorientují a rychle vyberou články s odbornou tematikou, které je zajímají.

Prezentace

JTM Partners

Řešení vodovodních havárií a úniku tepla z rodinných i panelových domů nebylo nikdy jednodušší. Nové webové stránky pro stavební firmu zabývající se rekonstrukcemi rodinných domů, historických fasád, a certifikovaným partnerem projektu zelená úsporám.

Prezentace

SF motors

Do detailu propracované responzivní webové stránky pro prestižního prodejce luxusních a sportovních vozů v Praze. Kvalitně nafocený interiér, nabídka vozů a video potom dodávají stánkám opravdový glanc.

Prezentace

ISPRS Prague Congress

Unikátní webové stránky celosvětového kongresu pořádaného v Praze. Cílem stránek bylo vytvoření intuitivního informačního portálu s možností registrace na kongres a poskytnutí informací o ubytování a doprovodném programu.

Prezentace

ŠKOLA RÉTORIKY

Škola rétoriky nabízí kurzy pro každého, kdo si touží vylepšit vlastní komunikační dovednosti. A jelikož víme, jak moc je umění komunikace důležité, vytvořili jsme nové webové stránky, jejichž dynamický design odpovídá "hlasu" této školy.

Prezentace

POŽÁRNÍ UZÁVĚRY PRAHA

Hravé texty a kvalitní výrobky si zasloužily nový kabát. Pro firmu P-U-P jsme vytvořili minimalistický a intuitivní web, který své návštěvníky navede tam, kam potřebují. Uživatelská přívětivost a rychlá orientace na webu jsou pro úspěšné podnikání klíčové.

Prezentace

Venkov a územní plánování

Tvoříme i zajímavé mikrostránky a jednou z nich jsou stránky odborné konference stavební fakulty ČVUT. Mnoho informací jsme na počátku zabalili a zredukovali tak, aby byly stránky konference k věci a nezahlcovali tak návštěvníky zbytečnými informacemi.

Prezentace

ARES GROUP, s.r.o.

Bezpečností agentura Ares Group již 18 let zajišťuje dohled nad největšími akcemi v České republice, jako jsou hudení festivaly, televizní vysílání nebo politické akce. Nové logo i web jsme se snažili vytvořit co nejpříhodněji a přizpůsobili tomu i barvy. Web je moderní, přehledný a přitom zajímavý.

Prezentace

DAVID JAVORNICKÝ

Osobitá webová prezentace kouče a mentora osobního rozvoje Davida Javornického. Webové stránky jsou zaměřeny na jednoduchý a svěží design.

Prezentace

ChcemeJístZdravě.cz

Internetový magazín o zdravém životním stylu, cvičení a především zdravém stravování. Zdánlivě nerealizovatelný projekt, kterých je nespočet, jsme proměnili během prvních 2 měsíců od spuštění ve výdělečný se stále se zvyšující uživatelskou základnou.

Prezentace

Auletris.com

Hledali jste partnera pro pořádání odborné konference a chcete si být jistí, že se nic nepokazí? Nové stránky společnosti Auletris si vás najdou samy a co víc, svým designem vás přesvědčí o tom, že jsou ti praví.

Prezentace

McG - Potisky triček

Tričko si lze nechat potisknout i z mobilního telefonu a není pro to potřeba vyplňovat dlouhosáhlé formuláře. Jednoduchý objednávkový proces a důležité informace tam, kde mají být.

Prezentace

Stromek do domu

Unikátní projekt rozvozu vánočních stromků po Praze a okolí, kterému jsme mimo koncept a webové stránky vytvořili také logo a propagační materiály.

Prezentace

OlgaPokorná.cz

Internetové portfólio interiérové a komerční architekty zaujme především živým designem, vizualizacemi a především intuitivním prohlížením jednotlivých projektů.

Prezentace

Janda Zdeněk

Uznávaný fataskní umělec Zdeněk Janda nás oslovil s prosbou o vytvoření webových stránek, které by vystihovaly jeho samotného i jeho práci. Výsledek si můžete prohlédnout samy.

Prezentace

Marek Řípa - Výživový poradce

Osobní stránky výživového poradce, které jsou součástí internetového magazíno o zdravém životním stylu a stravování. Jedná se o další jednoduchou mikrostránku poskytující informace o dostupných službách.

Prezentace

PPC Kings

Tak trochu jiný responzivní web propagující správu PPC a bannerových kampaní. Vzhled tohoto webu je diametrálně odlišný od všech ostatních, na kterým jsme doposud měli možnost pracovat a právě díky jeho originálnímu designu vystupuje z řady.

Prezentace

CacanCZ, s.r.o.

Výhradnímu dovozci osvětlení pro stomatologické ordinace jsme proměnili zdánlivě vyhovující webové stránky v marketingový nástroj, který z informativních webových stránek vytvořil místo, které prodává osvětlení úplně samo.

Prezentace

Treneo

Treneo je platformou, která spojuje sportovce a trenéry kdekoli na světě. Pro klienta jsme vytvořili responzivní webové stránky s jednoduchou a přehlednou strukturou menu, která svého uživatele intuitivně nasměřuje přesně tam, kam potřebuje.

Prezentace

PaD servis

I jednoduchá webová vizitka může vypadat dobře a přivést nové zákazníky. Nové webové stránky ekonomické a účetní firmy jsou toho důkazem. Webové stránky společně s nově navrženým logem tvoří dohromady ideální kombinaci.

Prezentace

NAJDUSIPRACI.CZ

Bylo vždy Vaším přáním získat vysněnou práci, aniž byste museli posílat životopis na desítky e-mailových adres? Kdybychom už svoji "práci snů" neměli u nás v Beneficiu, rozhodně bychom této služby využili! S klientem najdusipraci.cz jsme zažili první krůčky v podobě návrhu loga přes tvorbu celého konceptu a designu webu až po finální úpravy jako je korekce textace webu.

Prezentace

Pokud jsme Vás zaujali

Zašlete nám nezávaznou poptávku

Chci poptat

Zjistěte o nás a naší práci ještě více informací

Více o nás Jak tvoříme web Další služby

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte.