Kontaktujte nás
Zavřít

Kontaktujte nás

Reference

Podívejte se na naše reference a poznejte výsledky naší práce v praxi. Zjistěte, jak pracujeme, přemýšlíme a posouváme podnikání našich klientů kupředu.

Namao

Jako marketingoví a weboví specialisté víme, že péče o tělo a psychická pohoda hraje v dnešní uspěchané době důležitou roli pro dobrou výkonnost v zaměstnaní. Salon Namao nabízí špičkové služby v oblasti fyzioterapie či relaxačních masáží a zasloužil si stejně špičkovou webovou prezentaci. Nechte se hýčkat už od první návštěvy webových stránek až po relaxaci přímo v salonu Namao.

Prezentace

UD4D

Pro Use Data For Decisions (UD4D) jsme vytvořili webové stránky od A do Z. Počáteční návrh struktury stránek, kreativní web design a tvorba textů šly ruku v ruce s myšlenkou celého projektu - zjednodušení složitého. Svěřte svá data odborníkům z UD4D a naučte se získávat informace, které jsou důležité pro rozvoj Vašeho businessu.

Prezentace

Lázně Bechyně

Jedny z nejstarších lázní s jedním z nejmodernějších webů v České republice. K novému webdesignu a logu jsme přidali také marketing založený na pevném základu kvality poskytovaných služeb.

Prezentace

Ústav práva a právní vědy

Toužíte po zdokonalení znalostí a profesním růstu díky získání prestižních titulů MBA, LL.M. či BBA? Vyberte si ze široké nabídky studijních programů Ústavu práva a právní vědy přehledně na nových intuitivních webových stránkách.

Prezentace

firemnilekar.cz

Prevent Holding, lídr v péči o zdraví a bezpečnost zaměstnanců, rozšiřuje své portfolio služeb - v pražském Karlíně vytvořil komfortní ordinace specializované pouze na pracovnělékařské služby. Čistý design a komfort prostor se odráží i v designu webu. Nechte se intuitivně provést webovými stránkami se všemi podrobnostmi o nové službě společnosti Prevent.

Prezentace

RONDO BUSINESS

Stránky se zajímavým designem stručně představují v pěti barevně odlišených sekcích výhody, proč se stát partnerem loterie Rondo. Hravá vizuální stránka skvěle koresponduje s podstatou hry Rondo.

Prezentace

Rondo Data

Potřebujete pro svůj výzkum trhu nebo průzkum veřejného mínění reálné ekonomicky činné respondenty a nechcete vyčerpat celý rozpočet? Na Rondo Data vytvoříte dotazník dle svých požadavků, a poté už jen čekáte na kvalitní data.

Prezentace

Instructor

Česká e-learningová jednička pro online zákonná školení (BOZP, PO, školení řidičů..) od společnosti Prevent. Nový responzivní web je více zaměřen na zákazníky, kterým přináší ty nejdůležitější informace v co nejpřehlednější podobě.

Prezentace

RINKAI

Pro počítačovou aplikaci zaměřenou na efektivní plánování dopravy jsme vytvořili responzivní a multijazyčný web, který zákazníkům poskytuje důležité informace v sympatické podobě.

Prezentace

European Business School

European Business School nabízí kvalitní profesní i jiné vzdělání. Jejich nový web jsme vyvíjeli více než půl roku a výsledek opravdu stojí za to – vytvořili jsme kompletní školní informační systém se správou seminářů jednotlivých lektorů. Posuďte sami!

Prezentace

Rondo Lead

Rondo Lead poskytuje možnost malým a středním e-shopům zviditelnit se a zvýšit konverze jednoduchou a finančně nenáročnou formou.

Prezentace

Roboshare

Nahrávání a sdílení souborů s kýmkoli po celém světe nikdy nebylo snadnější! Webdesign klienta Roboshare jsme stylizovali do ilustrované formy a podpořili hravým textem, který se objeví při přesouvání souboru do okna. Přetáhnout kamkoli do okna prohlížeče, nahrát a poslat. Tak jednoduché to je!

Prezentace

Resort Nová Pec

Apartmány v klidné Nové Peci Vás okouzlí svým moderním ale přesto tradičním interiérem. Webové stránky jsme chtěli vystavět na podobném principu. Nechte se vtáhnout do přírodního ráje v blízkosti lipenské přehrady.

Prezentace

PREVENT HOLDING, s.r.o.

Společnost PREVENT HOLDING, s.r.o. je lídrem v oblasti školení zaměstnanců a v péči o jejich bezpečnost a zdraví. Díky více než 3 000 největších zákazníků v ČR musely stránky splňovat jak korporátní tak moderní design. Výsledek si prohlédněte sami.

Prezentace

FLEEOUT

Říká se, že cestování je tou nejlepší životní investicí. Pro našeho klienta jsme vyvinuli freewarovou platformu pro plánování výletů v každém městě celého světa. Zjistit, která místa turisté navštěvují nejradši, naplánovat konkrétní trasu a přečíst si informace o Vámi zvolených místech, která toužíte navštívit, nebylo nikdy jednodušší.

Prezentace

EYCA

EYCA neboli Evropská karta mládeže je mezinárodní identifikační průkaz pro všechny ve věku 5 - 30 let, není však známá jako karta ISIC. Díky počátečním průzkumům jsme zjistili, odkud naši návštěvníci na stránku přicházejí a kam dále směřují, a přetvořili jsme web eyca.cz na míru přesně těmto potřebám.

Prezentace

EL.KA UNDERWEAR

Výrobce velmi designového prádla bojoval 6 let s nedostatečnými prodeji na eshopu. Nelenili jsme, navrhli jsme novou strategii, celkový redesign a spustili jsme zbrusu nový eshop. Výsledky jsou: 750% nárust objednávek, rentabilita každého mark. kanálu, 20 000 fanoušků na facebooku a 12 000 na instagramu. Nyní značka zažívá doslova boom svého segmentu.

Prezentace

Petr Hornát

Osobitá responzivní webová prezentace pro realitního makléře zaměřného na prodej a pronájem luxusních bytových prostor. Stránky působí lehkým a čistým dojmem, výstižnými texty a minimalismem.

Prezentace

ARC HOUSE OFFICES

Exkluzivní kancelářské prostory v pražských Holešovicích si zaslouží exkluzivní web. Proto jsme pro ně vytvořili perfektní responzivní web s přehledným uspořádáním všech důležitých informacích.

Prezentace

PPC Kings

Tak trochu jiný responzivní web propagující správu PPC a bannerových kampaní. Vzhled tohoto webu je diametrálně odlišný od všech ostatních, na kterým jsme doposud měli možnost pracovat a právě díky jeho originálnímu designu vystupuje z řady.

Prezentace

VIVA distribution

Lehká a zároveň svěží responzivní webová prezentace pro distributora kvalitní kosmetiky určené do hotelů a relaxačních zařízení. Stránky jsou založeny na kvalitních fotografiích a výstižných textech.

Prezentace

Omega Optix

Tradiční český výrobce a dodavatel brýlových čoček Omega Optix se na nás obrátil s žádostí o re-design jeho webu. Celý koncept webové prezentace jsme výrazně zjednodušili a zpřehlednili. Navrhli jsme zcela novou poutavou grafiku, kterou si uživatelé jistě oblíbí. Posuďte sami!

Prezentace

Udělejsitriko.cz

Web pro objednání triček s potiskem do jednoho dne díky nainstalovanému administračnímu systému, který umožňuje rychlé vyřízení všech objednávek. Jedná se o responzivní web s designem zaměřeným především na mladé.

Prezentace

Delast design

Plně responzivní webová prezentace designového produktu vhodného jako interiérový doplněk do každé luxusní kanceláře. Projekt by se dal shrnout následovně: hezké fotografie, minimalistický design a funkční animace, zkrátka design dnešních dní.

Prezentace

JTM Partners

Řešení vodovodních havárií a úniku tepla z rodinných i panelových domů nebylo nikdy jednodušší. Nové webové stránky pro stavební firmu zabývající se rekonstrukcemi rodinných domů, historických fasád, a certifikovaným partnerem projektu zelená úsporám.

Prezentace

ZUZANA PETEROVÁ

Spoustu barev, pozitivní energie a práce s lidmi. To jsou vlastnosti, které jsme společně s klientkou vkládali do osobních stránek uznávané spisovatelky a psychterapeutky Zuzany Peterové.

Prezentace

Rezidence Větrná

Tento responzivní informační web pro Domov seniorů v Jablonci nad Nisou umožňuje návštěvníkům získat veškeré informace, prohlédnou si objekt i volné pokoje a případně některý z nich poptat.

Prezentace

BOOKNASSFELD

Kompletním redesignem si s námi prošel poskytovatel ubytování v rakouských Alpách. S konceptem přišlo nové logo, responzivní webové stránky i marketingová strategie. Teď cílíme na správnou cílovou skupinu, pronajímáme apartmány a zvyšujeme povědomí o značce. Společnost zastupujeme na celoevropském trhu.

Prezentace

DK ateliér

U nových stránek projekční kanceláře jsme kladli důraz na jednoduchost a přehlednost. Došlo také na změnu loga ze strany zadavatele tak, abychom stránky mohli ladit více do technického stylu a vystihnout tak myšlenku samotné kanceláře.

Prezentace

PREVENT IS

Vše podstatné na jednom místě. Našemu dlouhodobému partnerovi jsme rozšířili web o nový informační systém, ve kterém se uživatelé snadno zorientují a rychle vyberou články s odbornou tematikou, které je zajímají.

Prezentace

ISPRS Prague Congress

Unikátní webové stránky celosvětového kongresu pořádaného v Praze. Cílem stránek bylo vytvoření intuitivního informačního portálu s možností registrace na kongres a poskytnutí informací o ubytování a doprovodném programu.

Prezentace

Treneo

Treneo je platformou, která spojuje sportovce a trenéry kdekoli na světě. Pro klienta jsme vytvořili responzivní webové stránky s jednoduchou a přehlednou strukturou menu, která svého uživatele intuitivně nasměřuje přesně tam, kam potřebuje.

Prezentace

Elegants - E-shop s módou

Rodinná firma s dlouholetou tradicí zaměřující se na výrobu kvalitních kožených rukavic, mezi jejíž klienty patří mimo jiné i anglická královna. Jejich snahou je vždy kvalitní řemeslná práce, tou naší bylo udělat kvalitní a přehledný web.

Prezentace

SF motors

Do detailu propracované responzivní webové stránky pro prestižního prodejce luxusních a sportovních vozů v Praze. Kvalitně nafocený interiér, nabídka vozů a video potom dodávají stánkám opravdový glanc.

Prezentace

POŽÁRNÍ UZÁVĚRY PRAHA

Hravé texty a kvalitní výrobky si zasloužily nový kabát. Pro firmu P-U-P jsme vytvořili minimalistický a intuitivní web, který své návštěvníky navede tam, kam potřebují. Uživatelská přívětivost a rychlá orientace na webu jsou pro úspěšné podnikání klíčové.

Prezentace

Venkov a územní plánování

Tvoříme i zajímavé mikrostránky a jednou z nich jsou stránky odborné konference stavební fakulty ČVUT. Mnoho informací jsme na počátku zabalili a zredukovali tak, aby byly stránky konference k věci a nezahlcovali tak návštěvníky zbytečnými informacemi.

Prezentace

ARES GROUP, s.r.o.

Bezpečností agentura Ares Group již 18 let zajišťuje dohled nad největšími akcemi v České republice, jako jsou hudení festivaly, televizní vysílání nebo politické akce. Nové logo i web jsme se snažili vytvořit co nejpříhodněji a přizpůsobili tomu i barvy. Web je moderní, přehledný a přitom zajímavý.

Prezentace

DAVID JAVORNICKÝ

Osobitá webová prezentace kouče a mentora osobního rozvoje Davida Javornického. Webové stránky jsou zaměřeny na jednoduchý a svěží design.

Prezentace

ChcemeJístZdravě.cz

Internetový magazín o zdravém životním stylu, cvičení a především zdravém stravování. Zdánlivě nerealizovatelný projekt, kterých je nespočet, jsme proměnili během prvních 2 měsíců od spuštění ve výdělečný se stále se zvyšující uživatelskou základnou.

Prezentace

Auletris.com

Hledali jste partnera pro pořádání odborné konference a chcete si být jistí, že se nic nepokazí? Nové stránky společnosti Auletris si vás najdou samy a co víc, svým designem vás přesvědčí o tom, že jsou ti praví.

Prezentace

McG - Potisky triček

Tričko si lze nechat potisknout i z mobilního telefonu a není pro to potřeba vyplňovat dlouhosáhlé formuláře. Jednoduchý objednávkový proces a důležité informace tam, kde mají být.

Prezentace

Stromek do domu

Unikátní projekt rozvozu vánočních stromků po Praze a okolí, kterému jsme mimo koncept a webové stránky vytvořili také logo a propagační materiály.

Prezentace

OlgaPokorná.cz

Internetové portfólio interiérové a komerční architekty zaujme především živým designem, vizualizacemi a především intuitivním prohlížením jednotlivých projektů.

Prezentace

Janda Zdeněk

Uznávaný fataskní umělec Zdeněk Janda nás oslovil s prosbou o vytvoření webových stránek, které by vystihovaly jeho samotného i jeho práci. Výsledek si můžete prohlédnout samy.

Prezentace

Marek Řípa - Výživový poradce

Osobní stránky výživového poradce, které jsou součástí internetového magazíno o zdravém životním stylu a stravování. Jedná se o další jednoduchou mikrostránku poskytující informace o dostupných službách.

Prezentace

NAJDUSIPRACI.CZ

Bylo vždy Vaším přáním získat vysněnou práci, aniž byste museli posílat životopis na desítky e-mailových adres? Kdybychom už svoji "práci snů" neměli u nás v Beneficiu, rozhodně bychom této služby využili! S klientem najdusipraci.cz jsme zažili první krůčky v podobě návrhu loga přes tvorbu celého konceptu a designu webu až po finální úpravy jako je korekce textace webu.

Prezentace

CacanCZ, s.r.o.

Výhradnímu dovozci osvětlení pro stomatologické ordinace jsme proměnili zdánlivě vyhovující webové stránky v marketingový nástroj, který z informativních webových stránek vytvořil místo, které prodává osvětlení úplně samo.

Prezentace

ŠKOLA RÉTORIKY

Škola rétoriky nabízí kurzy pro každého, kdo si touží vylepšit vlastní komunikační dovednosti. A jelikož víme, jak moc je umění komunikace důležité, vytvořili jsme nové webové stránky, jejichž dynamický design odpovídá "hlasu" této školy.

Prezentace

PaD servis

I jednoduchá webová vizitka může vypadat dobře a přivést nové zákazníky. Nové webové stránky ekonomické a účetní firmy jsou toho důkazem. Webové stránky společně s nově navrženým logem tvoří dohromady ideální kombinaci.

Prezentace

Pokud jsme Vás zaujali

Zašlete nám nezávaznou poptávku

Chci poptat

Zjistěte o nás a naší práci ještě více informací

Více o nás Jak tvoříme web Další služby

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte.