Prohlédněte si naše vybrané reference

Podívejte se na naše vybrané reference a prohlédněte si naše přednosti v akci. Zjistěte jak pracujeme, přemýšlíme a posouváme podnikání našich klientů kupředu.

 • Všechny reference
 • Webové stránky
 • Online marketing

Všechny refrence

Instructor

Česká e-learningová jednička pro online zákonná školení (BOZP, PO, školení řidičů..) od společnosti Prevent. Nový responzivní web je více zaměřen na zákazníky, kterým přináší ty nejdůležitější informace v co nejpřehlednější podobě.

Prezentace

ARC house offices

Exkluzivní kancelářské prostory v pražských Holešovicích si zaslouží exkluzivní web. Proto jsme pro ně vytvořili perfektní responzivní web s přehledným uspořádáním všech důležitých informacích.

Prezentace

European Business School

European Business School nabízí kvalitní profesní i jiné vzdělání. Jejich nový web jsme vyvíjeli více než půl roku a výsledek opravdu stojí za to – vytvořili jsme kompletní školní informační systém se správou seminářů jednotlivých lektorů. Posuďte sami!

Prezentace

PREVENT HOLDING, s.r.o.

Společnost PREVENT HOLDING, s.r.o. je lídrem v oblasti školení zaměstnanců a v péči o jejich bezpečnost a zdraví. Díky více než 3 000 největších zákazníků v ČR musely stránky splňovat jak korporátní tak moderní design. Výsledek si prohlédněte sami.

Detail reference

Rinkai, s.r.o.

Pro počítačovou aplikaci zaměřenou na efektivní plánování dopravy jsme vytvořili responzivní a multijazyčný web, který zákazníkům poskytuje důležité informace v sympatické podobě.

Prezentace

Rezidence Větrná

Tento responzivní informační web pro Domov seniorů v Jablonci nad Nisou umožňuje návštěvníkům získat veškeré informace, prohlédnou si objekt i volné pokoje a případně některý z nich poptat.

Prezentace

Udělejsitriko.cz

Web pro objednání triček s potiskem do jednoho dne díky nainstalovanému administračnímu systému, který umožňuje rychlé vyřízení všech objednávek. Jedná se o responzivní web s designem zaměřeným především na mladé.

Prezentace

PPC Kings

Tak trochu jiný responzivní web propagující správu PPC a bannerových kampaní. Vzhled tohoto webu je diametrálně odlišný od všech ostatních, na kterým jsme doposud měli možnost pracovat a právě díky jeho originálnímu designu vystupuje z řady.

Detail reference

Ekopelety - Zdeněk Kulda

Topná paliva rize českého původu. I tak lze popsat výrobce pelet a briket se sídlem ve středních Čechách, pro kterého jsme vytvořili unikátní webové stránky s propracovaným poptávkovým procesem napojeným na vnitřní informační systém.

Detail reference

ARES GROUP, s.r.o.

Bezpečností agentura Ares Group již 18 let zajišťuje dohled nad největšími akcemi v České republice, jako jsou hudení festivaly, televizní vysílání nebo politické akce. Nové logo i web jsme se snažili vytvořit co nejpříhodněji a přizpůsobili tomu i barvy. Web je moderní, přehledný a přitom zajímavý.

Prezentace

Elegants - E-shop s módou

Rodinná firma s dlouholetou tradicí zaměřující se na výrobu kvalitních kožených rukavic, mezi jejíž klienty patří mimo jiné i anglická královna. Jejich snahou je vždy kvalitní řemeslná práce, tou naší bylo udělat kvalitní a přehledný web.

Detail reference

JTM Partners

Řešení vodovodních havárií a úniku tepla z rodinných i panelových domů nebylo nikdy jednodušší. Nové webové stránky pro stavební firmu zabývající se rekonstrukcemi rodinných domů, historických fasád, a certifikovaným partnerem projektu zelená úsporám.

Detail reference

Delast design

Plně responzivní webová prezentace designového produktu vhodného jako interiérový doplněk do každé luxusní kanceláře. Projekt by se dal shrnout následovně: hezké fotografie, minimalistický design a funkční animace, zkrátka design dnešních dní.

Detail reference

VIVA distribution

Lehká a zároveň svěží responzivní webová prezentace pro distributora kvalitní kosmetiky určené do hotelů a relaxačních zařízení. Stránky jsou založeny na kvalitních fotografiích a výstižných textech.

Detail reference

SF motors

Do detailu propracované responzivní webové stránky pro prestižního prodejce luxusních a sportovních vozů v Praze. Kvalitně nafocený interiér, nabídka vozů a video potom dodávají stánkám opravdový glanc.

Detail reference

Petr Hornát

Osobitá responzivní webová prezentace pro realitního makléře zaměřného na prodej a pronájem luxusních bytových prostor. Stránky působí lehkým a čistým dojmem, výstižnými texty a minimalismem.

Detail reference

Ponec s.r.o.

Pro českou strojírenskou společnost jsme vytvořili precizní a minimalistický web, který odráží její dominantní postavení na trhu hi-tech strojního obrábění a přesného výstupu práce. Součástí tvorby webu bylo i zajištění focení a úprava fotografií pro tři světové trhy.

Detail reference

El.Ka Underwear

Výrobce velmi designového prádla bojoval 6 let s nedostatečnými prodeji na eshopu. Nelenili jsme, navrhli jsme novou strategii, celkový redesign a spustili jsme zbrusu nový eshop. Výsledky jsou: 350% nárust objednávek, rentabilita každého mark. kanálu, 4 000 fanoušků na facebooku a 3 000 na instagramu. Nyní značka zažívá doslova boom svého segmentu.

Detail reference

BookNassfeld.cz

Kompletním redesignem si s námi prošel poskytovatel ubytování v rakouských Alpách. S konceptem přišlo nové logo, responzivní webové stránky i marketingová strategie. Teď cílíme na správnou skupinu, prodáváme apartmány a tlačíme značku více do povědomí obyčejných návštěvníků. Společnost zastupujeme na celoevropském trhu.

Detail reference

ChcemeJístZdravě.cz

Internetový magazín o zdravém životním stylu, cvičení a především zdravém stravování. Zdánlivě nerealizovatelný projekt, kterých je nespočet, jsme proměnili během prvních 2 měsíců od spuštění ve výdělečný se stále se zvyšující uživatelskou základnou.

Detail reference
Internetový magazín

ISPRS Prague Congress

Unikátní webové stránky celosvětového kongresu pořádaného v Praze. Cílem stránek bylo vytvoření intuitivního informačního portálu s možností registrace na kongres a poskytnutí informací o ubytování a doprovodném programu.

Prezentace
ISPRS congress

David Javornický

Osobitá webová prezentace kouče a mentora osobního rozvoje Davida Javornického. Webové stránky jsou zaměřeny na jednoduchý a svěží design.

Prezentace
David Javornický - Kouč osobního rozvoje

McG - Potisky triček

Tričko si lze nechat potisknout i z mobilního telefonu a není pro to potřeba vyplňovat dlouhosáhlé formuláře. Jednoduchý objednávkový proces a důležité informace tam, kde mají být.

Prezentace
McG - Potisky triček

PhDr. Zuzana Peterová

Spoustu barev, pozitivní energie a práce s lidmi. To jsou vlastnosti, které jsme společně s klientkou vkládali do osobních stránek uznávané spisovatelky a psychterapeutky Zuzany Peterové.

Prezentace

TOPSYS spol. s r. o.

I luxusní krby lze prodávat na internetu, když to nešlo eshopem, navrhli jsme poptávkový systém. Od konceptu, redesignu webových stránek až po správu marketingových aktivit jsme navýšili počet poptávek o více než trojjnásobek, zvýšili jsme povědomí o značce pomocí uznávaných médií a sociálních sítí.

Detail reference

OlgaPokorná.cz

Internetové portfólio interiérové a komerční architekty zaujme především živým designem, vizualizacemi a především intuitivním prohlížením jednotlivých projektů.

Prezentace

DK ateliér

U nových stránek projekční kanceláře jsme kladli důraz na jednoduchost a přehlednost. Došlo také na změnu loga ze strany zadavatele tak, abychom stránky mohli ladit více do technického stylu a vystihnout tak myšlenku samotné kanceláře.

Prezentace

Venkov a územní plánování

Tvoříme i zajímavé mikrostránky a jednou z nich jsou stránky odborné konference stavební fakulty ČVUT. Mnoho informací jsme na počátku zabalili a zredukovali tak, aby byly stránky konference k věci a nezahlcovali tak návštěvníky zbytečnými informacemi.

Prezentace

Auletris.com

Hledali jste partnera pro pořádání odborné konference a chcete si být jistí, že se nic nepokazí? Nové stránky společnosti Auletris si vás najdou samy a co víc, svým designem vás přesvědčí o tom, že jsou ti praví.

Prezentace

CacanCZ, s.r.o.

Výhradnímu dovozci osvětlení pro stomatologické ordinace jsme proměnili zdánlivě vyhovující webové stránky v marketingový nástroj, který z informativních webových stránek vytvořil místo, které prodává osvětlení úplně samo.

Detail reference

Janda Zdeněk

Uznávaný fataskní umělec Zdeněk Janda nás oslovil s prosbou o vytvoření webových stránek, které by vystihovaly jeho samotného i jeho práci. Výsledek si můžete prohlédnout samy.

Prezentace

Marek Řípa - Výživový poradce

Osobní stránky výživového poradce, které jsou součástí internetového magazíno o zdravém životním stylu a stravování. Jedná se o další jednoduchou mikrostránku poskytující informace o dostupných službách.

Prezentace

Stromek do domu

Unikátní projekt rozvozu vánočních stromků po Praze a okolí, kterému jsme mimo koncept a webové stránky vytvořili také logo a propagační materiály.

Prezentace

Smartdress

Myšlenka, logo, sociální sítě a vhodná internetová prezentace. Pro klientku z Prahy jsme vytvořili korporátní identitu projektu image consultingu od úplného počátku. Paní majitelku jsme následně vyškolili v internetovém marketingu, aby byla schopna realizovat většinu věcí svépomocí.

Prezentace

Archgalerie FSv ČVUT

Společně se stavební fakultou ČVUT v Praze jsme vytvořili unikátní online aplikaci, která usnadňuje studentům odevzdávání bakalářských a diplomových prací. Aplikace neslouží pouze pro odevzdávání prací, ale také jako online katalog povedených projektů a prezentují tak nadané studenty.

Prezentace

PaD servis

I jednoduchá webová vizitka může vypadat dobře a přivést nové zákazníky. Nové webové stránky ekonomické a účetní firmy jsou toho důkazem. Webové stránky společně s nově navrženým logem tvoří dohromady ideální kombinaci.

Prezentace
 • EB School
 • Prevent
 • El-Ka underwear
 • Mafra, a.s.
 • H1
 • BookNassfeld.cz
 • Fortuno group, a.s.
 • GBA architect
 • České Vysoké Učení Technické
 • ChcemeJístZdravě.cz
 • Montyrich
 • Instructor
 • VIVA distribution
 • McG - potisk-tricek.cz
 • Topsys spol. s r.o.
 • Zdeněk Kulda - Ekopelety
 • Feerio
 • AeroHouse
 • Delast design
 • a další

Z našeho blogu

Jak se vlastně tvoří web a proč stojí víc, než čekáme?

Téměř každý, kdo měl co dočinění s podnikáním si prošel tvorbou webu svépomocí nebo známým, který jej vytvořil za minimální prostředky. Ano, to je zcela v pořádku. Ale ruku na srdce, komu to dlouhodobě funguje? Jak business roste, rostou požadavky na web a tehdy přichází řešení – nový web, který ale stojí mnohem víc než čekáme. Proč? To jsme se pokusili vysvětlit v tomto článku.

Celý článek Navštívit Beneficio Blog

Napište nám
a nebo zavolejte