Tvorba internetových obchodů

Tvorba internetových obchodů
Prodávejte.
Online. Nonstop.

Už Vám nestačí pronájem internetového obchodu a potřebujete mít věci a funkce více podle sebe? Postavíme Vám e-shop na míru na platformě PrestaShop nebo Sylius a upravíme ho podle Vašich možností i představ. Dokážete tak nejen prodávat, ale také automatizovat rutinní procesy.

Jaké technologie používáme?

Pro stavbu menších internetových obchodů využíváme open-source systém PrestaShop, kde je možné realizaci výrazně urychlit a zároveň těžit z mnoha dostupných rozšíření. Pokud ale hledáte něco, kde budete svým vlastním pánem, postavíme Vám nový e-shop na headless e-commerce řešeníSylius. Proč? Protože tady se meze představivosti nekladou.

Proč svěřit tvorbu obchodu nám?

Nejsme jenom digitální agentura, ale vycházíme z reálných zkušeností z tvorby, provozu i údržby vlastního internetového obchodu elkalounge.cz. Díky tomu máme také praktické zkušenosti nejen s prodejem online, ale máme i vhled do situace ze strany klienta a zákazníka, zkušenosti s platebními bránami, dopravci nebo reklamačním řádem.

Tvoříme e-shopy pro
Náročné

Internetové obchody vytváříme vždy s ohledem na zákazníka, jeho specifikcé produkty a možnosti. Vždy bereme ohled na naše know-how a zkušenosti z oboru a dodržujeme zajeté a očekávané postupy.

V rámci tvorby a vývoje e-shopů se snažíme konzultovat a navrhovat automatizační kroky, které šetří lidský čas a urychlují následnou každodenní práci s internetovým obchodem.

Automatizace procesů
Správa
a údržba
Konfigurace modulů
Vývoj modulů
na míru
Tvorba eshopů na míru
Originální design
Analytika
a marketing
realizace od
249 900 Kč

Chcete vědět víc?
Čtěte
náš blog

Pravidelně píšeme tematické články. Vpravo uvádíme relevantní výběr a na všechny články se můžete podívat na našem blogu.

#webdesign, #marketing

Open-source nebo řešení na míru? Jak se správně rozhodnout, jaký systém je vhodný pro Váš projekt.

Zobrazit více
Poptejte nás

Poptávka

Rádi probereme jak můžeme kreativně nebo technicky posunout vaší online prezentaci. Spojíme se s vámi co nejdříve od přijetí poptávky.

Kontaktujte nás


Adresa kanceláří

Beneficio Media, s.r.o.
Myslíkova 12
120 00 Praha 2

Získejte nezávaznou cenovou nabídku nebo konzultaci

+420 777 338 288