PREVENT HOLDING, s.r.o.

Společnost PREVENT HOLDING, s.r.o. je lídrem v oblasti školení zaměstnanců a v péči o jejich bezpečnost a zdraví. Díky více než 3 000 největších zákazníků v ČR musely stránky splňovat jak korporátní tak moderní design. Výsledek si prohlédněte sami.

Naše úspěchy

Jaký je pravý přínos nových webových stránek?

 • Nový grafický vzhled

  Ačkoli vzhled předešlých stránek nebyl zastaralý, postrádal tzv. "Tah na bránu". Díky podrobnému UX návrhu nového webu a detailně propracované grafice začaly nové stránky plnit svůj cíl.

 • Responzivita stránek

  Zobrazení stránek na všech zařízeních je u nás samozřejmostí, v tomto případě šlo ale také o maximalizaci pohodlí při prohlížení. Ladili jsme proto mobilní verze stránek na dosud nejvyšším počtu zařízení.

 • Webová analytika

  Webové stránky je také potřeba udržovat a pravidelně měřit. Našemu klientovi proto každý měsíc předáváme podrobný report návštěvnosti a analýzy uživatelů, kterým webové stránky pravdelně upravujeme a zvyšujeme tak jejich efektivitu.

 • Internetový marketing

  Ve správě máme také PPC kampaně, které pravidelně každý měsíc vyhodnocujeme a upravujeme. Snižujeme tak nejen náklady na jejich provoz, ale také jejich účinnost a efektivitu.

Napište nám
a nebo zavolejte