El.Ka Underwear

Po několika neúspěšných letech na poli internetu jsme dokázali ze značky El.Ka Underwear vytvořit velmi úspěšný brand. Navrhli jsme celkovou marketingovou strategii, nafotili produkty, kampaně a připravili zbrusu nový eshop. Ačkoli výdaje byly poměrně vysoké, zaplatili se do několika měsíců. Dnes se můžeme pyšnit velmi zajímavými čísly, no posuďte sami.

Naše úspěchy

Logo, veškeré propagační materiály, nový internetový obchod a strategie marketingu. K čemu všemu to bylo a jak to dopadlo?

 • 350% nárust objednávek

  Nárust objednávek o 350% a současné snížení míry okamžitého opuštění o 24%. K tomu 5x vyšší konverzní poměr a navýšení návštěvnosti o 2000%.

 • Jednotný design

  Po důkladném stanovení cílové skupiny jsme přistoupili k plošnému redesignu celé značky. Od obalů po profily na sociálních sítích.

 • Nový přístup k pojetí značky

  Upřesnili jsme směr, kterým značka komunikuje ke svým zákazníkům. Díky tomu jsme z nejasné představy vytvořili účiný kanál, který prodává.

 • Sociální sítě

  Facebook a Instagram představují gró boomu celé značky. Ať už se jedná o placené kampaně, nebo poutavý obsah, sociální sítě tvoří značnou část prodejů. Za 3 měsíce jsme docílili nárustu 3 000 fanoušků jak na facebooku tak instagramu.

 • Nové produktové fotografie

  Součástí úspěšného internetového obchodu jsou také fotografie, které prezentují produkt. Modelové, lokace a fotograf, to vše jsme zajistili abychom dosáhli požadovaného výsledku.

Napište nám
a nebo zavolejte