ChcemeJístZdravě.cz

Internetový magazín o zdravém životním stylu a stravování, který jsme připravovali od konceptu až po samotnou realizaci. Nejen díky naší stále spolupráci jsme proměnili projekt ve výdělečný už po prvních 3 měsících fungování.

Naše úspěchy

Pohled na úspěchy, kterých jsme dosáhli vytvořením nových webových stránek a spoluprací na poli internetového marketingu.

 • Rozvoj facebookové stránky

  Vytvořením a optimalizací facebookové stránky jsme se postarali o konstantní růst sledujících uživatelů a tím stálému navyšování návštěvnosti magazínu z neplaceného kanálu.

 • Poradenská činnost

  Našemu klientovi jsem neustále k dispozici a pomáháme mu jak s prodejem reklamy a PR, tak s přípravou grafických podkladů a příspěvků pro jeho vlastní mediální šíření.

 • Prodej reklamy

  Protože naše řešení funguje, dosáhli jsme během prvního měsíce návštěvnosti vyšší, než 20 000 uživatelů. Toto číslo se nám daří neustále zvyšovat a díky tomu se stal magazín výdělečným.

 • Mobilní zobrazení

  Díky mobilní verzi magazínu se nám také podařilo udržet čtenáře na stránkách déle, poskytnout jim pohodlnější zážitek ze čtení a především jim umožnili přístup odkudkoli na světě.

Napište nám
a nebo zavolejte