Brand marketing manager/ka ‑ vhodné i pro zkrácený úvazek

Pracujete v marketingu, ale není to co jste si za tím původně představovali? Pojďte se s námi vrátit zpět a začněte novou kariéru, kde budete mít možnost vše ovlivnit, vidět výsledky a realizovat se společně s námi.

Jaká je náplň práce?

Od tvorby obsahové online strategie, přes organizaci školení po eventy & networking. Skladbu akvitit společně upřesníme, budeme vyhodnocovat a rozvíjet, jak týmově tak investičně. A vy můžete být v roli, která Vám poté bude vyhovovat nejvíce, třeba to bude v konečném důsledku head of obsah nebo marketingový manager s pár lidmi pod sebou. Důležité je vědět, že nastoupíte do firmy, která chce zůstat menší a konzultačně seniorní.

Co požadujeme

  • Energičnost a komunikativnost
  • Zkušenosti na marketingové pozici
  • Orientace v online marketingu na kontrolní a zadávací pozici (SEO, PPC, SoMe, GA)
  • Skvělé copy
  • Zkušenosti s vedením profilů na sociálních sítích
  • Chuť věnovat se marketingu digitálních služeb a zájem o technologie
  • Výhodou - základní znalosti tvorby obsahu (foto, video, základní grafické úpravy) - budou případně zadávýny externistům

Co nabízíme

  • Fajn práci v malém, semi-seniorním / seniorním, dynamickém kolektivu v centru Prahy (Myslíkova, Praha 2)
  • Možnost práce na plný či částečný úvazek pro ty z Vás, kdo již potřebujete flexibilnější pracovní režim
  • Pet-friendly office
  • Network open přístup - budeme rádi když určitou část své pracovní doby strávíte mimo kancelář, navazováním důležitých kontaktů a prezencí naší agentury na různých událostech
  • Otevřenost ke všemu novému, co nám bude dávat smysl

Místo práce: Myslíkova 12, Praha 2
Start: ihned či v nejbližších měsících

Zaujali jsme Vás? Zašlete nám Vaše CV, profil či jakékoli doplňující informace na  [email protected]

Máme důvěru skvělých klientů

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12