Kontaktujte nás
Zavřít

Kontaktujte nás

Střípky ze světa Beneficio

22.září

Jak správně spravovat obsah svého webu?

V naší praxi se často setkáváme s požadavkem klientů na možnost administrace obsahu jejich webových stránek a to zejména z důvodu minimalizace budoucích nákladů spojených s jejich provozem.

Přečíst článek
20.července

Kdy je nejvhodnější doba pro přidávání příspěvků na sociální sítě?

Že si tuto otázku pokládá opravdu velká spousta lidí dokazuje i to, kolik na toto téma bylo vytvořeno studií. Všechny se zabývají tou samou otázku a ačkoliv nepřichází vždy s naprosto stejnou odpovědí, zas tak moc se neliší. Protože pochybujeme, že by se vám chtělo procházet desítky z nich, prošli jsme je za vás, zprůměrovali a přinášíme výsledek.

Přečíst článek
08.března

Souboj vyhledávačů – Seznam VS Google

V dnešním světě vede na internetu konkurenční boj kde kdo. Jedním z největších v naší republice je ale souboj vyhledávačů. Google a Seznam, dva nejoblíbenější vyhledávače v ČR – jak si vlastně vedou? Kdo je oblíbenější a proč? A je výhodnější inzerovat na AdWords nebo na Sklik?

Přečíst článek
09.prosince

UXPin – Prototyp snadno a rychle

Moderní doba vyžaduje moderní nástroje. Dříve jsme většinu přípravy přenášeli pomocí tužky na papír nebo mapu stránek připravovali do evernotu. Hledali jsme proto nástroj, který by nám ušetřil práci s přípravou a rozvržením stránek a dal nám možnost se hlouběji věnovat celkové myšlence projektu.

Přečíst článek

Pokud jsme Vás zaujali

Zašlete nám nezávaznou poptávku

Chci poptat

Zjistěte o nás a naší práci ještě více informací

Více o nás Jak tvoříme web Další služby

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte.