Kontaktujte nás
Zavřít

Kontaktujte nás

Střípky ze světa Beneficio

15.srpna

Jak se vlastně tvoří web a proč stojí víc, než čekáme?

Téměř každý, kdo měl co dočinění s podnikáním, si prošel tvorbou webu svépomocí nebo známým, který jej vytvořil za minimální prostředky. Ano, to je zcela v pořádku. Ale ruku na srdce, komu to dlouhodobě funguje? Jak business roste, rostou požadavky na web a tehdy přichází řešení – nový web, který ale stojí mnohem víc, než čekáme.

Přečíst článek
12.června

Dochází vám inspirace při vytváření příspěvků na sociální sítě? Přinášíme vám nápady, které fungují.

Víte, že byste měli něco zveřejnit, protože jedině tak si udržíte pozornost a věrnost vašeho publika na sociálních sítí, ale vymýšlet stále nové a originální příspěvky není vůbec tak lehké, jak by se mohlo zdát. Jenže lidé nechtějí sledovat neaktivní účty stejně tak, jako je nezajímají příspěvky bez přínosu.

Přečíst článek
10.února

Pravda o boomu responzivních webů – co když je to vše jen nafouklá bublina?

Přinášíme velkou a objektivní studii na milionu návštěv. Responzivita webu nám zaručuje, že si náš web návštěvníci budou moci plnohodnotně prohlížet na jekémkoliv zařízení (na mobilu, tabletu, notebooku, netbooku..) a nejenom na počítači. Prostě se přizpůsobí každému displeji.  Responzivní web je stále horké téma všech magazínů.

Přečíst článek
18.ledna

Jak svůj web vidět očima zákazníka

Přemýšleli jste někdy nad tím, jaké by to bylo, moci se podívat na váš web očima zákazníka? Moci přizpůsobit všechny nové funkce tak, aby byly pro zákazníka opravdu použitelné a ověřit si, že jste se vzájemně pochopili? V tomto článku vám ukážeme, že dívat se na web pohledem zákazníka už nemusí být jen vaše skryté přání. Skrytá služba,

Přečíst článek
19.prosince

Jak na SEO, co to je optimalizace a na co si dát pozor?

Už sám název tohoto článku může znít jako zaklínač. Pro kohokoli, kdo není kovaný v online marketingové hantýrce je SEO pravděpodobně jeden z prvních otazníků, na který narazil. A světe div se, využili toho jak firmy, tak jednotlivci, kteří se chtějí na magických slůvkách přiživit. Řekneme vám, jak na SEO, co to je a na co si dát pozor. 

 

Přečíst článek
02.září

Reklama na facebooku není jen o povědomí

Online marketingový svět provází mnoho mýtu a ty, které kolují o reklamě na facebooku jsou vůbec ty nejabsurdnější. Jak to tedy s reklamou na facebooku opravdu je? Funguje? Dokáže přinášet konverze? 

 

Přečíst článek

Pokud jsme Vás zaujali

Zašlete nám nezávaznou poptávku

Chci poptat

Zjistěte o nás a naší práci ještě více informací

Více o nás Jak tvoříme web Další služby

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte.