Kontaktujte nás
Zavřít

Kontaktujte nás

Střípky ze světa Beneficio

08.května

Sedm letošních trendů ve webdesignu, kterými byste se měli řídit

V době, kdy má webovou stránku téměř každá větší i menší firma, je mít ji co nejvíce originální a zajímavější než konkurence důležitější než kdy jindy. Dnes už vám totiž nikdo nepromine, když váš web dostatečně nezaujme. Ale nebojte, není na tom nic tak složitého – stačí se řídit trendy a nezůstávat pozadu.

Přečíst článek
14.dubna

Jak na grafiku i bez grafika – tyto nástroje vám usnadní každodenní práci

Vizualizace obsahu webu, inzerce formou bannerů či prezentace firmy logem již nemusí být záležitostí, za kterou utratíte několik tisíc. Stačí trocha času a znát ty správné programy, které vám můžou ušetřit spoustu peněz ale také času, který byste jinak věnovali přípravě podkladů pro grafika a komunikaci s ním.

Přečíst článek
17.října

Jak upravovat fotky které vkládáte na svůj web?

Umístit fotku na web se zdá jako poměrně jednoduchý úkol – pro grafika. Ale pro obyčejného smrtelníka, který si nechal vytvořit web na míru a nyní pracuje s administračním systémem, do kterého nový obsah umisťuje sám, to může být poměrně oříšek.

Přečíst článek
23.června

Přizpůsobte svůj web mobilům!

S příchodem první generace mobilního telefonu Apple iPhone, který byl představen 9. ledna 2007, došlo k zásadní změně ve způsobu přístupu uživatelů k internetu. Více než 5,3 % světové populace pak v roce 2015 přistoupilo k internetu pomocí mobilního telefonu. Co z toho vyplývá?

Přečíst článek

Pokud jsme Vás zaujali

Zašlete nám nezávaznou poptávku

Chci poptat

Zjistěte o nás a naší práci ještě více informací

Více o nás Jak tvoříme web Další služby

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte.