Kontaktujte nás
Zavřít

Kontaktujte nás

Střípky ze světa Beneficio

22.září

Jak správně spravovat obsah svého webu?

V naší praxi se často setkáváme s požadavkem klientů na možnost administrace obsahu jejich webových stránek a to zejména z důvodu minimalizace budoucích nákladů spojených s jejich provozem.

Přečíst článek
15.srpna

Jak se vlastně tvoří web a proč stojí víc, než čekáme?

Téměř každý, kdo měl co dočinění s podnikáním, si prošel tvorbou webu svépomocí nebo známým, který jej vytvořil za minimální prostředky. Ano, to je zcela v pořádku. Ale ruku na srdce, komu to dlouhodobě funguje? Jak business roste, rostou požadavky na web a tehdy přichází řešení – nový web, který ale stojí mnohem víc, než čekáme.

Přečíst článek
20.července

Kdy je nejvhodnější doba pro přidávání příspěvků na sociální sítě?

Že si tuto otázku pokládá opravdu velká spousta lidí dokazuje i to, kolik na toto téma bylo vytvořeno studií. Všechny se zabývají tou samou otázku a ačkoliv nepřichází vždy s naprosto stejnou odpovědí, zas tak moc se neliší. Protože pochybujeme, že by se vám chtělo procházet desítky z nich, prošli jsme je za vás, zprůměrovali a přinášíme výsledek.

Přečíst článek
12.června

Dochází vám inspirace při vytváření příspěvků na sociální sítě? Přinášíme vám nápady, které fungují.

Víte, že byste měli něco zveřejnit, protože jedině tak si udržíte pozornost a věrnost vašeho publika na sociálních sítí, ale vymýšlet stále nové a originální příspěvky není vůbec tak lehké, jak by se mohlo zdát. Jenže lidé nechtějí sledovat neaktivní účty stejně tak, jako je nezajímají příspěvky bez přínosu.

Přečíst článek
08.května

Sedm letošních trendů ve webdesignu, kterými byste se měli řídit

V době, kdy má webovou stránku téměř každá větší i menší firma, je mít ji co nejvíce originální a zajímavější než konkurence důležitější než kdy jindy. Dnes už vám totiž nikdo nepromine, když váš web dostatečně nezaujme. Ale nebojte, není na tom nic tak složitého – stačí se řídit trendy a nezůstávat pozadu.

Přečíst článek
14.dubna

Jak na grafiku i bez grafika – tyto nástroje vám usnadní každodenní práci

Vizualizace obsahu webu, inzerce formou bannerů či prezentace firmy logem již nemusí být záležitostí, za kterou utratíte několik tisíc. Stačí trocha času a znát ty správné programy, které vám můžou ušetřit spoustu peněz ale také času, který byste jinak věnovali přípravě podkladů pro grafika a komunikaci s ním.

Přečíst článek

Pokud jsme Vás zaujali

Zašlete nám nezávaznou poptávku

Chci poptat

Zjistěte o nás a naší práci ještě více informací

Více o nás Jak tvoříme web Další služby

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte.