Kontaktujte nás
Zavřít

Kontaktujte nás

Střípky ze světa Beneficio

03.listopadu

Manipulace online – co nás ovlivňuje ke koupi? (1/3)

Existuje velmi tenká hranice mezi přesvědčováním a manipulací a je poměrně snadné jí překročit. Zároveň ale není těžké to neudělat – stačí se držet základních etických zásad. Pokud tedy neplánujete svým zákazníkům uškodit, na jejich popostrčení směrem ke konverzi není nic špatného, naopak existují metody, které Vám v tom mohou dost pomoci. Právě o nich jsme se rozhodli vytvořit sérii článků, ve kterých Vám představíme nejúčinnější z nich.

Přečíst článek
22.září

Jak správně spravovat obsah svého webu?

V naší praxi se často setkáváme s požadavkem klientů na možnost administrace obsahu jejich webových stránek a to zejména z důvodu minimalizace budoucích nákladů spojených s jejich provozem.

Přečíst článek
15.srpna

Jak se vlastně tvoří web a proč stojí víc, než čekáme?

Téměř každý, kdo měl co dočinění s podnikáním si prošel tvorbou webu svépomocí nebo známým, který jej vytvořil za minimální prostředky. Ano, to je zcela v pořádku. Ale ruku na srdce, komu to dlouhodobě funguje? Jak business roste, rostou požadavky na web a tehdy přichází řešení – nový web, který ale stojí mnohem víc než čekáme.

Přečíst článek
20.července

Kdy je nejvhodnější doba pro přidávání příspěvků na sociální sítě?

Že si tuto otázku pokládá opravdu velká spousta lidí dokazuje i to, kolik na toto téma bylo vytvořeno studií. Všechny se zabývají tou samou otázku a ačkoliv nepřichází vždy s naprosto stejnou odpovědí, zas tak moc se neliší. Protože pochybujeme, že by se vám chtělo procházet desítky z nich, prošli jsme je za vás, zprůměrovali a přinášíme výsledek.

Přečíst článek
12.června

Dochází vám inspirace při vytváření příspěvků na sociální sítě? Přinášíme vám nápady, které fungují.

Víte, že byste měli něco zveřejnit, protože jedině tak si udržíte pozornost a věrnost vašeho publika na sociálních sítí, ale vymýšlet stále nové a originální příspěvky není vůbec tak lehké, jak by se mohlo zdát. Jenže lidé nechtějí sledovat neaktivní účty stejně tak, jako je nezajímají příspěvky bez přínosu.

Přečíst článek
08.května

Sedm letošních trendů ve webdesignu, kterými byste se měli řídit

V době, kdy má webovou stránku téměř každá větší i menší firma, je mít ji co nejvíce originální a zajímavější než konkurence důležitější než kdy jindy. Dnes už vám totiž nikdo nepromine, když váš web dostatečně nezaujme. Ale nebojte, není na tom nic tak složitého – stačí se řídit trendy a nezůstávat pozadu.

Přečíst článek

Pokud jsme Vás zaujali

Zašlete nám nezávaznou poptávku

Chci poptat

Zjistěte o nás a naší práci ještě více informací

Více o nás Jak tvoříme web Další služby

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte.