Analýza chování uživatelů na webu

Analýza chování uživatelů na webu
Analyzujeme.
Navrhujeme.
Optimalizujeme.

Sledujeme chování uživatelů na webu. Zjišťujeme slabá místa, která je potřeba optimalizovat pro vyšší výkon webu. Dozvíte se tak, proč například v nákupním procesu opouštějí uživatelé stránku nebo proč neodesílají Váš kontaktní formulář a doporučíme konkrétní zlepšující kroky ke zvýšení efektivity webu i reklamních kampaní.

Co získáte analýzou chování na webu? 

Více informací a feedback ohledně návštěvnosti jednotlivých stránek
Feedback pro product manažery
Data pro web developery a SEO specialisty
Zpětná data pro online marketéry
Zvýšení efektivity marketigových kanálů a optimalizaci nákladů

Analyzujeme a optimalizujeme

Při analýze chování uživatelů na webu používáme nástroje datové analytiky, které nám pomocí heat map, strukturovaných výstupů dat a dalších podkladů pomáhají optimalizovat průchodnost webu, jeho vzájemné provázání i obsahovou strategii webu a tím dopad na předání klíčových informací uživatelům. Nedílnou součástí analýzy je i optimalizace z hlediska UI/UX. 

Co je typické pro
Optimalizaci

Při sledování chování uživatelů na webu vyhodnocujeme efektivitu z pravidla ve dvou rovinách. Nejprve se zaměřujeme na hromadné údaje v podobně klikacích a scrollovacích map, abychom tak získali obecnou představu, kam až se uživatelé dostávají a kde nejvíce klikají (nebo naopak kde neklikají, ač by měli).

Následně vyhodnocujeme konkrétní cesty uživatelů na webu díky video záznamům jejich chování. Cílem je vždy vypozorovat a odhalit slabá místa webu a následně navrhnout patřičné kroky pro jejich vylepšení.

Heat mapa
Návrh řešení
Click mapa
Scroll mapa
Zvýšení efektivity a optimalizace webu
Video záznamy
Zvýšení efektivity
realizace od
4 900 Kč / měs.

Chcete vědět víc?
Čtěte
náš blog

Pravidelně píšeme tematické články. Vpravo uvádíme relevantní výběr a na všechny články se můžete podívat na našem blogu.

#webdesign, #marketing, #ux/ui

JAK UDRŽET SVŮJ WEB FIT

Zobrazit více
Poptejte nás

Poptávka

Rádi probereme jak můžeme kreativně nebo technicky posunout vaší online prezentaci. Spojíme se s vámi co nejdříve od přijetí poptávky.

Kontaktujte nás


Adresa kanceláří

Beneficio Media, s.r.o.
Myslíkova 12
120 00 Praha 2

Získejte nezávaznou cenovou nabídku nebo konzultaci

+420 777 338 288